alüminyum doğrama

Alüminyum Doğrama

Alüminyum doğramalar çoğunlukla pencere ve kapı sistemlerinde kullanılan, bütün iklim koşullarında kullanabileceğiniz dayanıklı bir ürünüdür. Dekoratif bir görünüme sahip dayanıklı ürünlerdir.

Alüminyum doğramalar ısı yalıtımlı ve ısı yalıtımsız olmak üzere iki sınıfta incelenebilmektedir.

Genellikle dekoratif şık görüntüsünün yanında uzun yıllar kullanılabilir olması ve dayanıklı bir ürün olması en büyük tercih sebeplerinden biridir.

Alüminyum doğrama rutubet almayan, güneşte çatlama yapmayan, dayanıklı, çevreci, paslanmaz ve çevreci bir yapı malzemesidir.

Alüminyum doğramalar yalıtım konusunda da oldukça başarılı bir üründür. Geri dönüşümü gerçekleştirilen bir ürün olması sebebiyle çevrecidir ve uzun ömürlüdür.

Alüminyum Doğrama Fiyatları

Alüminyum doğrama fiyatları genellikle uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Alüminyum doğrama m2 fiyatları için kullanım alanına uygun olarak fiyatlandırılmaktadır.

Her alanda kullanıma uygun olan bu sistemler bahçelerde, teraslarda, konutlarda ve iş yerlerinde kullanılır.

Pencere, kapı ve alan kapatmak için uygulanabilen bu sistemler ofis bölme, kış bahçesi konsepti için de kullanılabilmektedir.

Alüminyum Doğrama İmalatı ve Montajı

 Alüminyum doğrama sahibi olmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin. İmalat ve montaj gerçekleştirdiğimiz alüminyum doğramalar birçok hizmetin temelinde de yer almaktadır. Örneğin cam balkon, otomatik tente, fotoselli kapı, giyotin cam, sürme cam, ofis bölme gibi hemen hemen her üründe profillerini oluşturmaktadır.

İzmir, Aydın, Manisa, Balıkesir ve Muğla illerinde oldukça yoğun kullanılmaktadır.

Alüminyum doğramaların bu kadar sık kullanılmasının sebebi ise uzun yıllar kalitesini bozmadan sağlam ve dayanıklı bir şekilde kalmasıdır. Temizliği kolaydır ve aynı zamanda kurşun civa gibi kanserojen maddeler içermez. %100 geri dönüşümü olan bu hizmet tamamen tüketici dostudur.

2 yıl hizmet garantisi verdiğimiz bu hizmetlerde montaj işini uzman personellerimiz titizlikle yürütmektedir. İstenilen izolasyonun sağlanması için hiçbir masraftan kaçmadan, en kaliteli ürün ve parçaları kullanıyoruz.

İstenilen ral kodunda boyanabilen profiller elektrostatik toz boya ile boyanmakdır. Bu sayede uygulama yapılacak alana uygun dekoratif ürünler olarak karşımıza çıkar. Profillere uygun fitiller sayesinde ısı ve ses yalıtımı sağlayan alüminyum doğramalar cam ile birlikte büyük bir alanın kapatılmasına imkan sunar.

 Her konsepte uygun olarak şekillendirilebilen alüminyum doğramalar sizlere fiyat performans ürünü olarak sunulmaktadır. Bu eşsiz hizmetten faydalanmak ve uygulama alanına kaliteli uzun yıllar kullanacağınız şık bir ürün istiyorsanız hemen bizi arayın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA