izmir fotoselli kapı

Fotoselli Kapı

Otomatik kayar kapı bir diğer adıyla da fotoselli kapı %100 yerli imalat olarak sizlere sunduğumuz bir hizmettir. Fotoselli kapılar 2 yıl birebir değişim garantili sistemler olup, uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilmektedir.

Fotoselli kapılar genelde karşımıza alışveriş merkezlerinde, restoranlarda, kafeterya gibi işletmelerde karşımıza çıkmaktadır. Hemen hemen hayatımızın her noktasında karşımıza çıkan otomatik kapılar, uygun maliyetiyle de tercih sebebi olmaktadır.

Kullanılan alana şıklık katan otomatik kapılar doğru ürün seçimi ile de mekanınız için uygun maliyetli bir fırsat hizmeti olacaktır. Kullanım alanına şıklık katmakla kalmayıp aynı zamanda değer kazandırır.

Temassız olarak açılıp kapanabilen fotoselli kapı, hijyenik ve güvenilir sistemlerdir. Kış modu ve yaz modu olarak ayarlanabilen yapısı sayesinde kapının açık kalma süresi ayarlanmaktadır. Bu sayede içerideki ısıyı korur ve enerji tüketimini azaltır.

Isı yalıtımı sayesinde bütçe dostu olan fotoselli kapı fiyatları ile de kullanıcıların tercih etmesine yol açmaktadır.

Yoğun kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Bu sebeple de her alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Üzerindeki Radar sistemi sayesinde sensör sizi algıladığında kapı otomatik olarak açılır. Radarın sensör ayarı isteğe bağlı olarak hassasiyeti arttırılıp azaltabilmektedir. Bu ise kapı önlerinin geçiş yoğunluğuna göre uygulanır. Geçiş işlemi sağlandıktan sonra ise kapı otomatik olarak kapanmaktadır.

Şifre paneli ile fotoselli kapı kullanıldığı takdirde aynı zamanda kartlı geçiş imkanı da sunmaktadır. Bu sayede istenmeyen giriş çıkışların önüne geçilebilir, giriş ve çıkışlar takip edilebilir. Genellikle işyeri ve apartmanlarda kullanılan şifre panelleri opsiyonel olarak eklenmektedir.

El sensörlü fotoselli kapılar genellikle kanatların yanına koyulmaktadır. Temasa ihtiyaç duymayan el sensörü, sensöre elinizi yaklaştırdığınızda otomatik olarak kapının yana kayarak açılmasını sağlar. Genellikle tuvaletlerde ve ofislerde kullanılan el sensörü sisteme opsiyonel olarak eklenebilmektedir.

Fotoselli kapılar tamamen otomatik sistemler olup insan gücüne ihtiyaç duymadan, zahmetsizce açılıp kapanmaktadır. Mekanizması sayesinde kayış üzerinde hareket eden kanatları tek kanat fotoselli kapı ve çift kanat fotoselli kapı olarak adlandırılmaktadır.

Tek kanat fotoselli kapı

Tek kanat fotoselli kapılar genellikle geçiş mesafesinin ve kullanım alanının az olduğu yerlerde tercih edilmektedir. Mekanizması sayesinde sadece bir kapı genişliğindeki boşlukta hareket edebilen bu sistem açıldığı zaman duvarın önüne açılacağı için siz de ekstra bir alan ihtiyacı duymayacaksınız.

Tek kanatlı fotoselli kapıların otomatik hareket etmesi için isteğe bağlı olarak radar, el sensörü ya da şifre paneliyle kullanılabilmektedir. Aynı zamanda şifre paneli ile kartlı geçiş imkanı da sunulmaktadır.

Çift Kanat Fotoselli Kapı

Çift kanat fotoselli kapılar iki yana açılan otomatik kapılardır. Kullanım alanının geniş olduğu yerlerde sıklıkla tercih edilirken kullanım ince çerçevesiyle de kullanım alanınızı kapatmaz. Yoğun insan giriş çıkışının olduğu yerlerde tercih edilir ve geniş bir alan için size kullanım imkanı sunar. İki yana açılan kanatları sayesinde içerideki havayı korur.

Kapalı konumda alüminyum ve camı sayesinde içerideki havayı izole ederken kapının altında bulunan fırçası sayesinde hareketi kolaylaştırır ve havanın korunmasına yardımcı olur.

İstenilen ral kodu ile elektrostatik toz boya ile boyanabilen alüminyum doğramalar solmazlık garantisi ile sunulmaktadır.

Sağlamlığı ve kullanımı ile alüminyum doğramalar plastikten daha çok tercih edilmektedir. Uzun ömürlü olması ve sağlamlığı ile tercih edilmektedir.

Fotoselli kapılar tamamen kendi üretimimiz olup İzmir Fotoselli kapı firması olarak sizlere imalat ve montaj hizmeti sunmaktayız. Mekanizmada kullanılan tüm elektronik aksamlar yedek parça garantisinde olup birebir değişim imkanı sunmaktadır. Fotoselli Kapı İzmir’de imalatını gerçekleştirdiğimiz yoğun bir hizmet olmakla beraber tüm Türkiye’ye sevkiyatını demonte olarak gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizdendir.

Montaja hazır halde sevkiyatı gerçekleştirilen fotoselli kapılar NYÇ logosu ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir.

Ücretsiz keşif imkanı ile dilerseniz deneyimli ekibimizi sizlere yönlendirebiliriz. Uygulama yapılacak alana en doğru ve en avantajlı hizmeti sizlere teklif edecektir.

Fotoselli Kapı Fiyatları

Fotoselli kapı fiyatları için Ücretsiz keşif, imalat, montaj, satış, satış sonrası destek ve servis hizmetini 7/24 sizlere sunuyoruz. Tamamen isteğe bağlı olarak ücretsiz keşif imkanı ile uygulama alanında, whatsapp mesajıyla ya da arayarak bizlerden teklif alabilirsiniz.

Fotoselli kapı için İzmir ve Balıkesir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesinde montaj ve tüm Türkiye’ye demonte ürün sevkiyatı gerçekleştirmekteyiz.

Avantajlı fiyata kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, fotoselli kapı yaptırmak istiyorsanız sizlere en iyi fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Hemen bizleri arayın ve kampanyadan faydalanın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA