izmir giyotin cam balkon fiyatları

Giyotin Cam Balkon

Giyotin Cam Balkon sistemleri otomatik olarak açıp kapanabilen sistemlerdir. Dikey çalışma özelliğine sahip motorlu sistemler uzaktan kumanda yardımıyla zahmetsizce hareket edebilmektedir.

Giyotin Cam Balkon sistemleri pencere veya cam korkuluk olarak kullanılabilmektedir.

Sistemde kullanılan cam özelliğine bağlı olarak başarılı bir ısı yalıtımı sağlayan giyotin cam sistemleri isteğe uygun olarak fonsiyonel çözümler eklenebilmektedir.

2 yıl servis ve hizmet garantili olan bu sistem sağlamlığı ile de güvenilirdir.

Her mekanda kullanımı uygun olan giyotin camlar hareketli küpeşte olarak da adlandırılmaktadır. Genellikle karşımıza cafe, restoran gibi işletmelerde çıksa da her mekanda uygulanabilir. Ayrıca konut için de kış bahçesi oluşturma konseptine uygun olan giyotin cam uygulaması mimari sistemler olarak adlandırılmaktadır.

Olumsuz hava koşullarında rüzgar, yağmur gibi dış etkenlerden sizleri korur.

Genellikle üç parçadan oluşan giyotin camlarda en alt parça sabit kalırken üstünde yer alan iki sistem hareket edebilmektedir.

Giyotin cam pencere sistemlerinin bütün malzemeleri yalıtımlı ve paslanmaz olarak üretilmektedir.

Giyotin Cam balkon Kullanım Alanları

Giyotin cam pencere , ofis bölme, oda bölme, mağaza, vitrin, cafe, restoran, balkon, teras, havuz kenarı ve kış bahçesi gibi alanlarda kullanılmaktadır.

Otomatik tente, zip perde ve branda sistemleri ile harika bir uyum içerisinde olan giyotin cam sistemleri kış bahçesi oluşturmanızda sizlere kolaylık sağlar. Yüksek yalıtımı sayesinde içerideki havayı muhafaza eder ve enerji tüketimini azaltır.

Giyotin Cam Fiyatları

Giyotin cam fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Kullanılacak malzeme kalınlığı ve özelliğine göre fiyatlandırma değişirken, uygulama yapacak alana uygun olarak üretilmektedir.

Giyotin cam fiyatları İzmir ve çevre illerde montajını, imalatını ise Bornova‘da gerçekleştirdiğimiz bir hizmettir. Uygun fiyatlara kullanabileceğiniz giyotin cam fiyat performans ürünü olarak kullanıcılara sunulmaktadır.

Giyotin cam malzemeleri

Giyotin cam üretimi gerçekleştirilirken kaliteden ödün verilmemelidir. Uzun ömürlü ve yoğun kullanıma uygun olan bu sistemlerde uygulanması gereken ürün haricinde maliyeti düşürmek adına malzemelerin inceltilmesi ya da motor gücünün gerekenden düşük kullanılması gibi durumlarda sizlere problem yaratacaktır.

Ömür boyu kullanabileceğiniz bir ürün olan giyotin cam doğru fiyata doğru ürün almanız gereken bir hizmettir.

7/24 müşteri hizmetleri ve 2 yıl hizmet garantisi sunan firmamız her koşulda servis hizmeti vermektedir.

Hemen arayıp bizlerden teklif alın ve en uygun fiyata en kaliteli giyotin cam hizmetinin sahibi olun.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA