Hakkımızda

Uzun yıllardır sektörün içerisinde bulunan ve daima müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerleyen firmamız sunduğu hizmetlerde imalat ve montaj hizmeti sunmaktadır.

Firmamız üretim, satış, montaj ve satış sonrası servis desteği ile sağladığı her ürün ve hizmette üstün kalite, uygun fiyat politikasıyla en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Genç, dinamik ve tecrübeli personellerimiz ile isteğinize ve ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunuyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimize, en son teknoloji ile üretilen en kaliteli ürünleri ulaştırmak, sektörümüzde dünya klasmanında ürün ve hizmetler üretmek ve NYÇ markasını Güven ve Kalite ile aynı anlamda kullanılmasını sağlamak.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarının farkında olarak; yaratıcı çözümlerimizle, müşterilerimizin yaşam koşullarına değer katan, onlara özel olduğunu hatırlatan ürün ve hizmetler sunmaktır.
Firmamız; üretim, satış, montaj ve satış sonrası desteğiyle, sağladığı her ürün ve hizmette üstün kalite ve uygun fiyat politikasıyla en yüksek müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Vizyonumuz

Teknolojinin hızla değiştiği günümüzde; bilgimizi, isteğimizi ve tecrübemizi , teknolojinin yeniliklerini takip edip harmanlayarak, en kaliteli ve en düşük maliyetli ürünü talep edildiği yer, zaman ve şartlarda tüketicimize sunmak.

Buradayız

Adresimiz

Barbaros Mahallesi Refik Tulga Caddesi No:45/2 Çamdibi Bornova / İzmir

Çalışma Saatlerimiz

08:30 – 18:30

HEMEN ARA