izmir otomatik bahçe kapısı

Otomatik Bahçe Kapısı

Otomatik Bahçe kapısı motoru uzaktan kumandalı olup hayatınızı kolaylaştıran bir sistemdir. Elektrikler kesildiğinde anahtarlı sistemle manuel konuma getirilip çalıştırılabilir. İstediğiniz kadar kumanda çoğaltılabilir. Otomatik bahçe kapı motorları seçerken yana kayar kapının ağırlığı kullanım sıklığı yani günde kaç defa açılıp kapatılacağı göz önünde bulundurulup o güçte motor takılmalıdır.  Buna göre motor seçimi yapılırsa daha uzun ömürlü ve daha sorunsuz bir şekilde yana kayar bahçe motorunuzu kullanabilirsiniz.

Otomatik Bahçe Kapısı İzmir

Yana kayar Bahçe kapısı motoru genellikle özel mülklerde fabrikalarda veya otoparkların ana girişlerinde  daha kolay bir şekilde kullanım için tercih edilir.

Bahçe kapısı motoru izmir sistemleri fabrikanız işyeriniz otoparkınız veya özel mülkünüze girerken hava şartlarından etkilenmeden sıcak soğuk  rüzgar yağmur kar olasılıklarını göz önünde bulundurarak aracınızdan inmeyerek kapıyı açabilip giriş çıkışlar işlemini yaparken size güvenli kolaylık sağlatacaktır.

Otomatik Bahçe Kapısı Fiyatları

Bu yana kayar motorlu sistem size konfor ve güveni birlikte sunduğu için tercihiniz olmalıdır. Fabrika otopark ve müstakil özel mülklerde çok fazla bir şekilde tercih edilen trend bir üründür.

Bahçe kapıların görsellik olarak hiç zarar vermeden ve Alüminyum demir ahşap ferforje krom gibi fark etmeksizin her türlü yana kayar kapıya motor sistemi uygulanır.

Motorlu bahçe kapısı sistemlerinde fotosel gözleri bulunmaktadır. Fotosel gözü siz kapıdan geçerken sizi veya aracınızı görerek siz ordan ayrılana kadar kendini açık mod da tutmaya devam etmektedir. Bahçe kapınızı açıp ayrıldıktan sonra iki dakika içinde hiç bir şey algılamazsa otomatik olarak iki dakikada kapanacaktır bu dakikayı istediğiniz süre kadar ayarlayabilirsiniz. Motorlu bahçe kapınızı kumandayla kapattıktan sonra elinizle açamazsınız motor kendi içersinde kilitleme sistemini uygulayarak kumanda hariçinde hiçbir şekilde açılmaz ve bu tüm olumsuzluklara hırsızlıklara karşı güvendir

Otomatik Bahçe Kapısı Nasıl Çalışır ?

Otomatik yana kayar kapı motoru üzerinde bulunan dişilerin  ve kapıya monte edeceğimiz kremiyer dediğimiz dişlin üzerinde birbirlerine zincir sistemi şeklinde atlama yaparak kapıyı harekete geçirecek ve 2 başta olan siviçlere değdiğinde otomatik olarak kapıyı kendisi durduracaktır. Kullandığımız yana kayar motorun sistem olarak 2 yıl garantilidir. Yedek parça olarak 10 yıl temin edebilme garantisini veriyoruz

İzmir başta olmak üzere Muğla ve tüm Ege Bölgesinde montaj hizmeti gerçekleştiriyoruz.

Uygun ve kaliteli bir yana kayar motoru için NYÇ otomatik kapı sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA