otomatik kepenk fiyatları

Otomatik Kepenk Fiyatları

İzmir Otomatik kepenk fiyatları uygulamasında imalat ve montaj işini üstleniyoruz. Sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz. Bunun için yoğun mesai harcıyoruz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en gelişmiş teknolojik sistemler sunuyoruz. Yoğun şekilde ilerletmiş olduğumuz Ar-Ge çalışmaları ile otomatik kepenk izmir sektöründe öncülük ediyoruz.

Nyç Kepenk ve Yapı firması olarak sektörde 10.000 adedin üzerinde hareketli sistemimiz yer almaktadır. Bu tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyoruz.

Genç ve dinamik kadrosuyla müşteri memnuniyeti ön planda tutuyoruz. Buna bağlı olarak elektrikli kepenkler saç kepenk olarak sizlere sunulmaktadır.

Çelik yüksek güvenlik ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlamlığı ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan saç kepenk sizin değerlerinizi korumak üzere özel olarak üretilmektedir. Saç kepenkler özel roll formatlarda hazırlanmış makineler ile imal edilirken, dilediğiniz ral kodunda elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyanmaktadır.

Elektrostatik toz boyalar dayanıklıdır. Solmazlık garantisi ile birlikte sunulmaktadır. Paslanmaz galvaniz çelik ile otomatik kepenklerinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları ile müşterilerin tercih sebebi olurken olası bir elektrik kesintisi durumunda redüktörlü tüp motor kullanılmasının avantajı ile manuel olarak açılıp kapanabilmektedir. Bu sayede kepenkler elektrik olmasa bile açılır ve sizlerin garaj ya da dükkanınızın kapalı kalmasını engeller.

Kampanyaları kaçırmamak için instagram adresimizden bizleri takip edebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA