otomatik kepenk izmir

Otomatik Kepenk

Otomatik Kepenk İzmir firması olan Nyç Kepenk uzun yıllardır sektörün içinde bulunup %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çıktığı bu yolda kendini kanıtlamış ve sektöre öncülük etmeye devam etmektedir.

Otomatik kepenk fiyatları konusunda imalat ve montaj işini üstlendiğimiz için sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

İzmir otomatik kepenk firması olsak da tüm çevre illere montaj hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye’ye ise demonte olarak ürün sevkiyatı gerçekleştiriyoruz. Montaja hazır halde ürettiğimiz otomatik kepenk izmir hizmetimizin tüm Türkiye’de karşınıza çıkması mümkündür. Bayi sistemi ile yürüttüğümüz imalat aşamasında kaliteli malzemeleri düşük kâr marjıyla satış gerçekleştirmektedir.

Otomatik kepenk hizmeti otomatik daraba olarak da adlandırılmaktadır. İzmir ilinde Elektrikli kepenk , saç kepenk, motorlu kepenk ya da kumandalı kepenk olarak da isimlendirilebilen hizmet sizlerin taleplerine uygun olarak üretilmektedir.

İzmir Otomatik kepenk fiyatları ve kalitesi konusunda kendimize güveniyoruz. En uygun fiyata sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bunun için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu hizmetin sizler için en avantajlı yanı ise hem imalat hem montaj hizmeti sunuyor olmamızdır.

İzmir ilinde bulunan firmamız 10.000 adedin üzerinde hareketli sistem montajı gerçekleştirmiştir ve bu tecrübeyle sizler için son teknolojiyi takip ederek kendini yenileyerek hizmetlerine devam etmektedir.

Otomatik kepenkler motorlu sistemlerdir ve kumandası sayesinde hiçbir zahmet gerektirmeden açılıp kapanmaktadır. Yoğun kullanıma uygun olarak üretilen otomatik kepenk hizmetinin asıl amacı dükkanınızı, garajınızı dış etkenlere karşı korumaktır. Bunun için çelik kepenkler tercih edilmelidir. Ağırlığı ve mukavemeti sayesinde hırsızlığın da önüne geçmekte yardımcı olmaktadır.

Elektrikli kepenkler redüktörlü tüp motor sayesinde elektrik olmasa bile manuel olarak açıp kapatma imkanı sunar. Bu sayede elektriğiniz kesilse bile kepenginiz açılıp kapanabilir.

İstenilen ral kodunda elektrostatik fırın boya bile boyanmaktadır. Bu sayede boya kendini uzun yıllar korumaktadır.

Galvaniz paslanmaz çelik yapısı sayesinde paslanmadan sağlamlığını kaybetmeden uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Otomatik Kepenk kullanım Alanları

Genelde endüstriyel kapılar olarak adlandırılsa da otomatik garaj kapısı olarak da kullanılmaktadır. Sac kepenk fiyatları ile tercih sebebi olurken yüksek güvenlik sağlaması sebebiyle de her alanda güvenle kullanılabilir.

Çelik kepenkler kalınlığı ve boyutu ile hizmette değişkenlik gösterebilmektedir. Sizlerin kepenk yaptırmak istediği alana uygun olarak özel ölçülerde ürün imalatı sağlanmaktadır.

Otomatik Kepenk Fiyatları

Otomatik kepenk fiyatları 2021 yılına göre otomatik kepenk fiyatları 2022 yılında artış göstermiştir. Bu sebeple sürekli olarak gelişen sistemlerde otomatik kepenk yaptırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Otomatik kepenk fiyatlari için etkileyen faktörlerde saç kepenk kalınlığı ve motor gücü büyük önem taşımaktadır. Yoğun rüzgar alan yerlerde malzeme kalınlığı oldukça önemlidir. Bu sebeple yoğun rüzgar, fırtına olan yerlerde ayrıca belirtmeniz ve isteğe bağlı olarak malzemeyi kalınlaştırmanız mümkün olacaktır.

Otomatik Kepenk Malzemeleri

Piyasa genelinde saç kepenkler 0,80mm olarak sunulmaktadır.

Yapılacak kepenk boyutuna göre motor gücü seçimi yapılmaktadır.

Otomatik Kepenk İzmir yüksekliğine göre kullanılacak malzeme büyüklükleri özenle seçilmelidir.

İstenilen ral kodunda elektrostatik toz boya ile fırınlanarak boyanmaktadır.

Kepengin içinde hareket ettiği kanallar uygun kalınlıkta olmalı ve uygun fitil sayesinde sesi en aza indirmektedir.

Kepenk kutusu üretilecek olan kepenk boyutuna göre uygun genişlikte üretilmektedir. Dışarıdan kutu sistemiyle yapılan montajlarda şık bir görünüm kazandırmaktadır.

Lameller 80mm ve 120mm olarak iki boyutta sunulmaktadır.

Kepenk en alt parçası ise yere bastığı için kalın bir malzemeden üretilmektedir ve zarar görmemesi için yine fitil kullanılmaktadır.

Uygun boru seçilerek lameller boruya sabitlenmektedir. Bu sayede lameller boru etrafına toplanarak açılıp kapanmaktadır.

Özel alıcı kart sistemi sayesinde istediğiniz miktarda kumanda kodlanabilmektedir. Alıcı kart sistemi sayesinde birden fazla kepenk alıcısı kumandanıza kodlanabilir. Çoklu kodlama yapısına sahip özel kartı sayesinde uzun yıllar kullanılmaktadır.

Otomatik kepenk fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösteren bir hizmettir. Sabit giderleri olan bir hizmet olduğu için otomatik kepenk m2 fiyatları paylaşmak pek doğru sonuçlar vermeyecektir. Otomatik kepenk fiyatı almak istiyorsanız yaklaşık ölçülerinizi bizimle paylaşırsanız sizlere en uygun ürünü en uygun fiyata sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Dükkan önlerinde, fabrikalarda ve garaj kapılarında kullanılmaktadır. Aynı zamanda kepenklerin ses kesme özelliği sayesinde yalıtım olarak da kullanılmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA