izmir otomatik tente

Otomatik Tente pergola

İzmir Otomatik Tente firması olarak sizler için en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz. Uzun yıllardır sektörün içerisinde bulunan firmamız kalitesinden ödün vermeden maliyetleri düşürerek yoğun bir uygulama ve üretim sağlamaktadır.

Kendi adıyla İzmir ilinde gerçekleştirdiği 10.000 adedin üzerinde bulunan hareketli sistemiyle müşterilerine güven sağlamaktadır.

Alüminyum profiller üzerine kurulan blackout kumaş ile tamamlanmış hareketli sistemlerdir. Borusu ve motoru sayesinde ileri geri hareket edip açılıp kapanan tenteler hem yalıtım konusunda başarılıyken hem de yağmur, kar ve güneş gibi dış etkenlerden de kullananlara fayda sağlamaktadır.

Bir diğer adıyla otomatik pergola olarak da bilinen ışıklı tente, motorlu tente olarak da adlandırılmaktadır. Bu sistemler kumaş ve yatay şekilde bulunan profillerin toplanmasıyla hareket etmektedir.

Otomatik tente fiyatları – otomatik pergola fiyatları

Bu gibi sistemlerde otomatik tente m2 fiyatı vermek doğru sonuçlara ulaştırmayacaktır. Çünkü sabit giderleri olan sistemlerde ölçü büyüdükçe otomatik pergola m2 fiyatı düşecektir, ölçü küçüldükçe içe otomatik pergole m2 fiyatı artacaktır.

Sabit giderler olarak her bir sistemde kullanılan mekanizma ve aparatların aynı olmasından kaynaklanmaktadır. Her sistemde belirlenen bir motor maliyeti vardır ve belirli ölçülerde aynı motorlar kullanılabilmektedir. Bu sebeple bir ölçü paylaşmanız durumunda sizlere en uygun fiyatı sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Uygulama yapılacak tentenin cephe ve açılım ölçülerine göre kalınlaştırılan alüminyum profiller aynı zamanda kullanım alanına bağlı olarak da opsiyonel olarak geliştirilmektedir. Yoğun rüzgar ve fırtınaya maruz kalan alanlarda otomatik tentelerin uzun yıllar kullanılabilmesi için uygun ölçülerde uygun kalınlıklarda alüminyum profiller kullanılmalıdır.

Otomatik tente pergole sistemleri uzun yıllar kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Sistem garantisi ve motor garantisi ile birebir değişim sunuyoruz. Garanti kapsamında imalat montajı gerçekleştirilen otomatik pergolalar elektrostatik toz fırın boya ile de solmazlık garantisi verilmektedir.

Otomatik Tente – Işıklı tente malzemeleri

Sistem alüminyum ayaklar üzerinde bulunan ray, korniş, mekanizma ve kumaştan oluşmaktadır. Bu sistemlerde profiller tamamen alüminyumdan oluşmaktadır. Bu sayede uzun yıllar kullanıma uygundur. Yüksek yalıtıma sahip olan alüminyumlar aynı zamanda tente uygulaması ile kış bahçesi oluşturmaya da olanak tanımaktadır. Etrafına camlama sistemi ile tamamen izolasyon sağlayan otomatik tenteler yağmur, kar gibi etkenlere karşı sizi korurken aynı zamanda yazın sıcaktan, kışın da soğuktan korur.

Otomatik Pergola Faydaları Nelerdir ?

Otomatik pergola sistemleri motorlu ve ışıklı tentelerdir. Kullanıcı dostu olan bu ürün sistem özelliği sayesinde kış bahçesi oluşturmak yazın ve kışın balkon bahçe tentesi olarak kullanmak isteyenler için tüm talepleri karşılayabilmektedir. Genellikle karşımıza cafe, restoran, bahçe, bahçe ve dükkan önlerinde karşımıza çıkan otomatik pergole kullanım amacının dışında uygulanan alana da şıklık katmaktadır.

Bahçeye uygulanan otomatik pergole uygulaması ve terasa uygulanan otomatik pergola uygulaması kullanıcıları sıcaktan ve soğuktan korurken dükkan ve kafelerde hem alanın havalandırılmasına hem de bahçe gibi alanlarda kullanılabilir alan olarak oluşturulmasına fayda sağlar.

İşletmelerde temiz havanın ve hava sirkülasyonunun oldukça önem kazandığı günümüzde istenilen sayıda açılıp kapatılarak tüm alanın havalandırılmasını sağlar.

Işıklı sistemi sayesinde ayrıca bir enerjiye ihtiyaç duymayan bu hizmette geceleri de dilediğiniz gibi aydınlatmayı istediğiniz güçte kullanabilirsiniz. Sistem üzerinde bulunan güç konsolu sayesinde ışıklandırmayı dilediğiniz güçte ayarlayabilir dilerseniz opsiyonel olarak led ışıkların renk seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Otomatik tente fiyatları ile son kullanıcı için oldukça avantaj sağlarken balkon kapatma teras kapatma bahçe kapatma gibi işlerde de işlevsel olarak kullanılmaktadır.

Otomatik tente pergole hizmetinde sistem alüminyum ayaklar üzerine konumlandırılmış sistemlerdir. Burada ayakların kalınlığı tamamen müşteri tercihine bırakılmış olsa da uygun ölçülerde sistemin uzun yıllar kullanılabilmesi için büyük sistemlerde kalın ayaklar tercih edilmelidir. Aksi takdirde sistem sağlamlığını yitirebilir ve yoğun rüzgar fırtına gibi durumlarda kullanılmaz hale gelebilir. Bu sebeple yoğun rüzgar, fırtına bölgelerinde doğru ürün kullanımı oldukça önemlidir.

Bulunduğunuz alana ve dış etkenlere bağlı olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz otomatik pergola sistemi için kullanım alanınıza en uygun sistemi üreteceğimizden emin olabilirsiniz.

Otomatik pergole sistemlerine sahip olarak yazın ve kışın bahçenizin keyfini sürebilirsiniz.

Otomatik tente pergola sistemine sahip olmak istiyorsanız sizler için 7/24 müşteri hizmeti desteği sunuyoruz. Ayrıca telefonda anında teklif alabilirsiniz. Üstelik Projeler için mimari çizim desteği de sunuyoruz.

İzmir ili başta olmak üzere Manisa, Aydın, Balıkesir ve Muğla iline montaj hizmetimiz vardır.

Hemen bizi arayıp teklif alın.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEMEN ARA